KEMAL AKSEZGİN SOL REKLAM 1
ZÜMRÜT MOBİLYA
GÖZÜPEKTEL
KÖZZ TAVUK IZGARA
Mestanoğlu
japon iş makinaları
ALTIN SATIR
SAFİR KUYUMCULUK
Akhisar Çeşme Kasabı
ALGİ OTO ELEKTİRİK
HASCANLAR
Zeytinkent Sürücü Kursu
SU YOLCU LASTİK
Akhisar Metronom Radyo İstek Hattı
Akhisar Nöbetçi Eczaneler
Akhisar Sezgin Ticaret
SAĞLAM SÜRÜCÜ KURSU
Akhisar Metronom Haber
Akhisar Motorcu Tonton
SOYDEMİR GRUP
OTO KAR SAĞ TARAF
ÇAĞDAŞ SÜRÜCÜ KURSU
LİSECAM
Akhisar Louka Döner

Sağlık

Göz Ameliyatları Başladı

Özel Doğuş Hastanesi aldığı yeni cihazlarıyla ve tecrübeli uzman hekimleriyle hizmet kalitesini arttırmaya devam ediyor.

30 Eylül 2022 Saat: 16:42
Göz Ameliyatları Başladı
Göz Ameliyatları Başladı
DAYIOĞLU KASABI

Sezgin Ticaret Akhisar

Akhisar AKM Alışveriş Merkezi

Göz Ameliyatları Başladı

Haber Merkezi - MHA

Özel Doğuş Hastanesi aldığı yeni cihazlarıyla ve tecrübeli uzman hekimleriyle hizmet kalitesini arttırmaya devam ediyor.

Özel Doğuş Hastanesi açıldığı günden bu yana yaptığı yatırımlar ve hekim kadrosuyla kendinden söz ettirmeye devam ediyor. Hekim kadrosuna genç ve deneyimli Göz Hastalıkları Uzman Opr. Dr. Gökhan Özkan’ı dahil eden Özel Doğuş Hastanesi aldığı yeni cihazlarıyla göz ameliyatlarını gerçekleştirmeye başladı.

Aldığı yeni Fakoemülsifikasyon Göz Ameliyatı cihazıyla zamandan tasarruf ederken başarı oranını da yüzde yüze çıkardı. Deneyimli Opr. Dr. Gökhan Özkan önderliğinde gerçekleştirilen ameliyatlarda başarı oranı yüzde yüze yakın gerçekleştirilirken, ameliyatların en kıza zaman zarfında da gerçekleştirmesini sağlıyor.

Göz Hastalıkları Uzmanı Opr. Dr. Gökhan Özkan ameliyatlar hakkında bilgi verirken; “Hastanemizin aldığı yeni cihazlarla vatandaşların sağlığına kavuşması için büyük bir adım atmış oldu. Ben Özel Doğuş Hastanesi ailesine dahil olmaktan ve Akhisarlıların sıcak yaklaşımından dolayı çok memnunum. Yeni FACO cihazımız kalitesi sayesinde yaptığımız ameliyatlarımızı en kısa sürede gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda ameliyat başarı oranımızda yüzde yüze yakındır. Biz vatandaşlarımızın sağlığına kavuşması için gerek okulda öğrendiğimiz bilgilerimizi gerekse diğer kurumlardaki kazandığımız deneyimlerimizi şimdi burada Özel Doğuş Hastanesinin hastalarının sağlığı için kullanacağız. Özel Doğuş Hastanesi olarak Katarakt Cerrahisi ameliyatı, Okuloplastik Cerrahisi, Şaşılık Cerrahisi, Göz Yaşı Kanal Cerrahisi, Oküler Yüzey Cerrahisi, Göz ve Çevresi Medikal Estetik uygulamalarıyla hizmetlerimize devam edeceğiz. İçiniz rahat olsun bizlere güvenebilirsiniz.” Dedi.

Göz ameliyatları ve göz muayeneleri için www.dogushastanesi.com ve 0 236 404 0 415 iletişim kanallarından ulaşılabileceği duyuruldu.


 

Metronom Haber Ajansı - MHA Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız