SOYEDEMİR REKLAM 2
reklam alanı 9 TUGBA KURU YEMİŞAkselPenAkhisar


MHA REKLAM

////////////////////////////////

//////////////////////////////// Altın Satır Et Galerisi ////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////

//////////////////////////////// ////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////Çarşı Yemek Salonu
Rodoplu Teknik Isı Ltd. Şti.

HABER ARŞİVİ

Lütfen Bir Tarih Seçiniz

E-Bülten

İsim Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

MANİSA Hava Durumu

MANİSA MANİSA
Manisa'da Asayiş Olayları
Manisa'da Asayiş Olayları
14 Eylül 2012 Cuma Saat: 11:43

Manisa'da Asayiş Olayları

Manisada Asayiş Olayları

1)                           ( 12.09.2012 - 12:00)         C (2012 / 3813)   F.M.

SUÇ NEVİ            : DOLANDIRICILIK
İŞLENİŞ ŞEK.       : KANDIRMAK SURETİYLE
SUÇ ADRESİ       : UTKU Mah.   -MERKEZ
MÜŞTEKİ             : G.D.

OLAYIN ÖZETİ :Polis Merkezine gelerek müracaatta bulunan müşteki G.D., 12.09.2012 günü bankadan 1.000TL. para çektiğini, aynı gün saat 11:30 sıralarında Manolya meydanı civarına geldiğinde, yanına tanımadığı 30-35 yaşlarında bir şahsın geldiğini,  kendisine "ben kuyumcu Kadir'in oğluyum, dedem öldü dedemin hayrına fakirlere para dağıtıyorum sen bana yardımcı ol, tanıdığın fakir insanlar var mı" dediğini, kendisinin var dediğini,  Manolya meydanının arka kısımlarında bilmediği bir  binaya götürdüğünü, orada şahsa 50TL para istediğini,  bankadan çektiği toplam 1.000TL.yi rulo yaptığını, içinden 50TL.yi çıkartırken şahsın elinden tüm parayı aldığını ve saydığını, ben çıkartayım dediğini ve  teyze bu bozuk paralar bende  kalsın ben sana 1.500TL. para vereyim fazla verdiğim 500TL. yi sen fakirlere dağıt dediğini, kendisinin de e tamam diyerek yanından ayrıldığını, binanın yukarı katına çıktığını ve bir daha da geri dönmediğini, dolandırılmış olduğunu beyanla şikayetçi olması üzerine gerekli tahkikata başlanmıştır.

2)                           ( 12.09.2012 - 10:00)         C (2012 / 2420)   F.Y.

SUÇ NEVİ            : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
İŞLENİŞ ŞEK.       : OTOBÜS İLE MOTOSİKLETİN ÇARPIŞMASI
SUÇ ADRESİ       : GÜZELYURT  Mah.  .  MERKEZ
MÜŞTEKİ             : H. A.
ŞÜPHELİ              : Z. E.

OLAYIN ÖZETİ :12.09.2012 günü saat:10.25 sıralarında Güzelyurt Mahallesi 45 D .. plakalı Z.E. idaresindeki Belediye Denetimli Hat Otobüsü ile İngolstand Bulvarı tarafından gelen H. A. idaresindeki 45 E .. plakalı motosikletin çarpışması neticesi Yaralamalı Trafik Kazası olayı meydana gelmiş, halen H.B.R' ın tedavisi devam ettiğinden ifadesi alınamamış, nöbetçi C.Savcısı şüphelinin gözaltına alınarak mevcutlu olarak gönderilmesi talimatını vermiştir.

3)                           ( 10.09.2012 - 16:00)         C (2012 / 248)   F.Y.

SUÇ NEVİ            : MALİ ŞUBE OLAYLARI
İŞLENİŞ ŞEK.       : Bankaya yatırmak suretiyle
SUÇ ADRESİ       : KENAN EVREN SANAYİ SİTESİ  -Merkez
ŞÜPHELİ              : A. T.

OLAYIN ÖZETİ :10.09.2012 günü ilimiz 75. Yıl Mahallesi Bahri Sarıtepe Caddesi üzerinde bulunan bir banka şubesinde meydana gelen sahte para olayında, A.T. isimli şahsın banka hesabına para yatırmak üzere   banka görevlisine verdiği 47.500 TL paranın görevli tarafından yapılan kontrolünde paranın içerisinden (1) adet A054 622 524 seri numaralı  200 TL paranın sahte olduğu tespit edilmiş ve konu polise bildirilmiş, olay yerine intikal eden  görevlilerimiz tarafından  olay günün nöbetçi savcısına aktarılarak talimatı sorulmuş, talimat gereği A.T. isimli şahsın şüpheli olarak ifadesi alınarak salıverilmiş olup tahkikata devam edilmektedir.

4)                           ( 12.09.2012 - 02:00)         C (2012 / 3807)   F.Y.

SUÇ NEVİ            : NARKOTİK OLAYLARI (ESRAR-EROİN-KOKAİN VB.)
İŞLENİŞ ŞEK.       : ESRAR İÇMEK VE BULUNDURMAK.
SUÇ ADRESİ       : KEÇİLİKÖY Mah.  Merkez
ŞÜPHELİ              : F.A.

OLAYIN ÖZETİ :12.09.2012 günü saat.01.50 sıralarında ekiplerce Keçiliköy Mahallesi Çiftlik parkı içerisinde yapılan  kontroller esnasında F. A.  isimli  şahıs park içerisinde kuma bir şey sakladığı ekiplerce görülmüş, olay yerine bakıldığında beyaz kağıda sarılı bir cigaralık (2,15) gr.esrar maddesi olduğu tespit edilmiş, yakalanan şahıs ile yapılan mülakatta esrar maddesini İzmir ilinden içmek için satın aldığını itiraf etmiş, nöbetçi C.Savcısının talimatı gereği tahkikat evrakı ikmalen C.Başsavcılığına gönderilecektir.

5)                           ( 11.09.2012 - 22:00)         C (2012 / 171)   F.Y.

SUÇ NEVİ            : YARALAMA İHMAL VE KAZAEN(MÜESSİR FİİL)
İŞLENİŞ ŞEK.       : DERE YATAĞININ DUVARINDAN AŞAĞI DÜŞME
SUÇ ADRESİ       : ALTIEYLÜL  Mah.    AHMETLI
MÜŞTEKİ             : N. D.

OLAYIN ÖZETİ :11/09/2012 günü saat 22:00 sıralarında Altıeylül Mahallesinde bulunan Ahmetli Çayı kenarında Taksirle Yaralama (Yüksekten Düşme) olayı meydana gelmiş, müşteki N.D.'in Turgutlu Devlet Hastanesinde alınan beyanında, tek başına ikametine giderken gözlerinin tam görmediğinden dolayı dere yatağının duvarından aşağı düştüğünü, kimseden şikayetçi olmadığını beyan etmiş, alınan Dr. Raporunda hayati tehlikesinin olmadığı belirtilmiştir.

6)                           ( 11.09.2012 - 22:00)         C (2012 / 3077)   F.Y.

SUÇ NEVİ            : YARALAMA KASTEN(MÜESSİR FİİL)
İŞLENİŞ ŞEK.       : TABANCA İLE VURARAK
SUÇ ADRESİ       : HACIİSHAK Mah.   AKHİSAR
MÜŞTEKİ             : F. K.
ŞÜPHELİ              : S. K.

OLAYIN ÖZETİ :11/09/2012 günü saat:21.30 sıralarında haber merkezinin ilçemiz Hacıishak Mahallesi    silahla yaralama olayı ihbarı geldiğini bildirmiş, aradan kısa bir süre geçtikten sonra haber merkezinin ilçemiz Devlet Hastanesine silahla yaralama olayından bir bayanın geldiğini bildirmesi üzerine ekiplerimiz hastaneye gittiklerinde yaralı bayanın F.K. olduğu, bayanı hastaneye getiren şahsın da eşi S.K. olduğu tespit edilmiş, S. K. ile yapılan mülakatta, eşini kaza ile vurduğunu beyan etmesi üzerine şüpheli yakalanmış, Şüpheli S.K.’ın alınan ifadesinde, aynı gün öğle saatlerinde markasını bilmediği 7.65 mm. çapındaki tabancası evde televizyonun üzerine koyduğunu, daha sonra unutarak evden ayrıldığını, akşam saatlerinde eve geldiğinde eşine tabancasını getirmesini istediğini, eşinin tabancayı getirdikten sonra kendisinin tabancayı kontrol etmek için sürgüsünü çektiğinde silahın patladığını ve eşinin sırtından yaralandığını, bunun üzerine eşini kendisine ait 16 EDF .. plakalı oto ile hastaneye getirdiğini, olayın kaza ile meydana geldiğini, kasıt olmadığını, olayda kullanılan tabancayı da otonun ön koltuğunun altına koyduğunu ifadesinde beyan etmiş, yapılan aramada 1 adet 7,65 mm. çapında tabanca, bu tabancaya ait 1 adet şarjör ve 1 adet MKE yapımı tabanca mermisi ile aracın vites kutusu boşluğunda 1 adet te MKE yapımı 9 mm. çapında (9x19) tabanca mermisi bulunarak muhafaza altına alınmış, müşteki F.K. hayati tehlike kaydıyla Manisa Devlet Hastanesine sevk edildiğinden ifadesi alınamamıştır. Nöbetçi C.Savcısının talimatları doğrultusunda şüpheli Senaddin KARDAŞ gözaltına alınmıştır.

7)                           ( 12.09.2012 - 00:00)         C (2012 / 3080)   F.Y.

SUÇ NEVİ            : TEHDİT(ŞAHIS ALEYHİNE)
İŞLENİŞ ŞEK.       :  ÜZERİNE ARABA SURME NETİCESİYLE
SUÇ ADRESİ       : ULUCAMİ Mah.  AKHİSAR
MÜŞTEKİ             : N. A.
ŞÜPHELİ              : M.A.

OLAYIN ÖZETİ :12.09.2012 günü saat:01.00 sırlarında Polis Merkezi Amirliğinde ifadesi alınan  N.A.  ifadesinde, 11.09.2012 günü ikametine bisikletiyle  eve yakın bir yere geldiğinde  eşinin kullanmış olduğu 0538 226 ... nolu cep telefonundan kendisine ait olan 0536879... nolu cep telefonuna sakın eve gelme abin M. A.'ın arabasıyla ikametlerinin önündeki beklediğini telefonun kapattığını ikametinin önüne geldiğinde farlarını yakarak plakasını alamadığı bir aracın hızla üzerine doğru geldiğini  bisikletiyle kaçmaya başladığını bir ara sokağa girerek kurtulduğunu, daha sonra 155 polis imdat telefonun arayarak Postanenin yanında bulunan Sokakta olduğunu polislerin hemen gelerek kendisini aldığını ve polis merkezi amirliğine geldiğini bu olaylarla ilgili olarak abisi M.A. hakkında C.Başsavcılığına suç duyurusunda bulunduğunu, hakkında mahkeme  koruma kararı olduğunu, üzerine arabasını süren öz abisi M.A.'dan şikayetçi olduğunu beyan etmiş, gerekli tahkikata başlanmıştır.

8)                           ( 11.09.2012 - 16:00)         C (2012 / 510)   F.Y.

SUÇ NEVİ            : YARALAMA İHMAL VE KAZAEN(MÜESSİR FİİL)
İŞLENİŞ ŞEK.       : BALKONDAN DÜŞME NETİCESİ YARALANMA
SUÇ ADRESİ       : SARIAĞA Mah.  . –KIRKAĞAÇ
MÜŞTEKİ             : A. B.
ŞÜPHELİ              : C. B.

OLAYIN ÖZETİ :11.09.2012 günü saat: 16.35 sıralarında Haber Merkezini arayan bir bayanın Sarıağa Mahallesi C.B. isimli şahsın eşine şiddet uyguladığını bildirmesi üzerine olay yerine intikal edilerek müşteki-A. B.'ın eşi C.B. ve kayınpederi K.B. ile tartışmaları sonucu evden ayrılmak istemesi üzerine, eşinin ve babasının evden ayrılmasına izin vermemeleriyle üçüncü katta bulunan evlerinin yatak odasının balkonundan ikinci katın balkonuna oradan da yere atlaması sonucu ayağından yaralandığı, yaralanmasından dolayı kimseden şikayetçi olmadığı, 6284 S.Kanunun 3/1 maddesi gereği bir talebinin olmadığı tespit edilmiş, olay hakkında günün nöbetçi C. Savcısına bilgi verilerek tahkikata başlanmıştır.

9)                           ( 12.09.2012 - 10:00)         C (2012 / 3221)   F.Y.

SUÇ NEVİ            : DİĞER DEVLET MEMURLARINA HAKARET-SALDIRI
İŞLENİŞ ŞEK.       :  ZABITA GÖREVLİLERİNE MUKAVEMET- KASTEN YARALAMA
SUÇ ADRESİ       : Cumhuriyet  Mah.  -Salihli
MÜŞTEKİ             : M. S.
MÜŞTEKİ             : A. Ç.
MÜŞTEKİ             : R.Ç.
ŞÜPHELİ              : H. Y.

OLAYIN ÖZETİ :12.09.2012 günü saat 10.10 sıralarında Cumhuriyet Mahallesinde bulunan işyerini işleten H. Y. isimli şahıs, işyerinin önündeki masa ve sandalyeleri kaldırmak için uyarıda bulunmak üzere zabıta görevlilerinin gelmesi üzerine kendisini okul kantinin işleten R.Ç. isimli şahsın şikayet ettiğini düşünerek elindeki ekmek bıçağı ile R.Ç.'in işyerine gitmiş ve şahsın boğazını sıkmak suretiyle darp etmiş, olayla ilgili olarak zabıta görevlileri M.S. ve A.Ç. ve R. Ç. alınan ifadelerinde, H. Y. isimli şahıstan şikayetçi olmadıklarını beyan etmişler, tahkikat devam etmektedir.

10)                        ( 12.09.2012 - 14:00)         C (2012 / 3222)   F.M.

SUÇ NEVİ            : DOLANDIRICILIK
İŞLENİŞ ŞEK.       : YARDIM BAHANESİYLE MÜŞTEKİNDEN BİLEZİK ALARAK
SUÇ ADRESİ       : Mitatpaşa  Mah.    -Salihli
MÜŞTEKİ             : G.Y.
OLAYIN ÖZETİ :12.09.2012 günü saat 13.15 sıralarında  Mitatpaşa Mahallesi ikamet eden Müşteki G.Y., ikametine gelen ve oturduğu ikametin alt katındaki kendisine ait daireyi kiralamak istediğini söyleyen 40-45 yaşlarında bir şahıs kendisine yardım yapılacağı bahanesiyle bileziğini şahıstan 1000 TL değerindeki altın bileziğini alarak ikametten kaçmış olup tahkikat devam etmektedir. 

11)                        ( 12.09.2012 - 16:00)         C (2012 / 3230)   F.F.

SUÇ NEVİ            : DOLANDIRICILIK
İŞLENİŞ ŞEK.       : Altın verme vaadiyle kandırmak suretiyle
SUÇ ADRESİ       : Yörük Mah.  –Salihli
MÜŞTEKİ             : İ. H. C.
ŞÜPHELİ              : M. B.
ŞÜPHELİ              : M.B.
ŞÜPHELİ              : A.

OLAYIN ÖZETİ : 12/09/2012 günü saat:16:00 sıralarında Yörük Mah. meydana gelen dolandırıcılık olayı ile ilgili olarak; Müşteki İ.H.C.'ın alınan ifadesinde; 0534 ... nolu hattı kullanan ve kendisini oğlunun asker arkadaşı olarak tanıtan M.B. isimli şahsın abisi olarak tanıttığı M.B. ve enişteleri olarak tanıttıkları A. isimli şahıslarla birlikte kendisine altın verecekleri vaadiyle 10.000 TL dolandırdıklarını, şikayetçi olduğunu belirtmesi üzerine gerekli tahkikata başlanmıştır.

12)                        ( 11.09.2012 - 20:00)         C (2012 / 1756)   F.Y.

SUÇ NEVİ            : YARALAMA İHMAL VE KAZAEN(MÜESSİR FİİL)
İŞLENİŞ ŞEK.       : Elektrik akımına kapılmak suretiyle
SUÇ ADRESİ       : Namazgah Mah.    Soma
MAĞDUR            : S. G.
ŞÜPHELİ              : H.G.

OLAYIN ÖZETİ :11.09.2012 günü saat:20.30 sıralarında İlçemiz Namazgah Mah.  faaliyet gösteren iş yerinde taksirle yaralanma olayı meydana gelmiş olup, olayın Mağduru S.G. İfadesinde;  iş yerinde sigortalı olarak çalıştığını,11.09.2012 günü saat:20.30 sıralarında iş yerinde yemek tezgahını nemli bez ile sildiği esnada elektrik akımına kapılarak bayıldığını, gözünü Ambulans aracında açtığını, kalp hastası olduğunu, tedavisinin yapıldığını, kimseden şikayetçi olmadığını belirtmiş, alınan Dr. Raporunda hayati tehlikesinin olmadığı belirtilmiştir.

13)                        ( 12.09.2012 - 12:00)         C (2012 / 3632)   F.Y.

SUÇ NEVİ            : KOLLUK KUV.SALDIRI-HAKARET(MÜESSİR FİİL)
İŞLENİŞ ŞEK.       : Motosiklet ile ayakların üzerinden geçme şeklinde
SUÇ ADRESİ       : Cumhuriyet  Mah.  TURGUTLU
MÜŞT-ŞÜPH      : Ö. U.
ŞÜPHELİ              : H. Ç.

OLAYIN ÖZETİ :Turgutlu İlçe Emniyet Müdürlüğünde Trafik Büro Amirliğinde görevli polis memuru olarak görev yapan Ö.U. ve E.G.K., 12/09/2012 günü saat 11:30 sıralarında 8174 kod nolu ekip ile Cumhuriyet Mah. Çamlıca yolu istikametinden son sokak istikametine doğru ekip otosuyla ring halinde oldukları sırada Yeni Mah. Son seyir halinde kırmızı renkli motosiklet üzerinde kasksız olan bir erkek şahsı gördüklerini, motosikletin plakası olmadığını, çalıntı olabileceğini düşünerek şahsı takip etmeye başladıklarını ve şahsın yanına yanaşarak durması yönünde ikazda bulunduklarını ve şahısın motosikleti durdurduğunu,Ö.U. isimli polis memurunun motosiklet sürücüsünün ehliyet ve ruhsatını almak için ekip otosundan aşağıya indiği sırada motosiklet sürücüsü olan H.Ç.’nin motosikleti geriye doğru getirip bir anda gaz vererek kendi ekseni etrafında çevirip Ö.U.’a çarparak yere düşürdüğünü ve H.Ç.’nin motosikleti ile yere düşen Ö.U.’ın ayakları üzerinden geçip kaçmaya başladığını, bu esnada H.Ç.’nin direksiyon hakimiyetini kaybederek yere düşmüş ve şahıs yakalanarak gerekli tedavisi yapıldıktan sonra intikal ettirilmiş, soruşturma sürmektedir.

14)                        ( 12.09.2012 - 18:00)         C (2012 / 3227)   F.Y.

SUÇ NEVİ            : NARKOTİK OLAYLARI (ESRAR-EROİN-KOKAİN VB.)
İŞLENİŞ ŞEK.       : ÜST ARAMASINDA
SUÇ ADRESİ       : ŞEHİTLER Mah.  –SALİHLİ
ŞÜPHELİ              : S. R.

OLAYIN ÖZETİ :12.09.2012 günü saat:17.20 sıralarında görevli ekibimiz İlçemiz Şehitler Mahallesi Derbent Caddesi üzerinde devriye görevini ifa ettiği sırada Derbent Caddesi üzerinde  bulunan boş arazide kaldırımında üç şahsın oturduğu görülmüş, gerekli kontroller için şahısların yanına gidildiğinde, siyah -beyaz tişörtlü olan şahsın görevli memurları görünce tedirgin davranışlarda bulunması üzerine şahıslardan kimlik istenmiş, şahıslardan  mavi tişörtlü olan S.R. isimli şahsın kaba üst araması yapılacağı sırada şahsın kemer ile kot arasına sıkıştırılmış ve ucu gözükür vaziyette  sarı kalın bir kağıt parçasının olduğu görülmüş, S.R.'a ne olduğu sorulduğunda Batman ilinden içmek için getirdiği esrar maddesi olduğunu söylemiş, bahse konu sarı kağıda sarılı vaziyetteki nesnenin 1-2 gram ağırlığında kubar esrar maddesi olduğu tespit edilmiş, S. isimli şahsın üzerinden başkaca bir suç unsuruna rastlanılmamış, diğer şahısların ise S.C. ve B.G.  isimli şahıslar olduğu tespit edilmiş, bu şahısların yapılan üst aramasında her hangi bir suç ve suç unsuruna rastlanılmamış, bahse konu esrar maddesi ve şahıslar gerekli işlemler için Asayiş Büro Amirliğine getirilmiştir.

15)                        ( 12.09.2012 - 22:00)         C (2012 / 3637)   F.Y.

SUÇ NEVİ            : MALİ KAÇAKÇILIK
İŞLENİŞ ŞEK.       : İŞYERİNDE KAÇAK SİGARA SATARAK
SUÇ ADRESİ       : TURGUTLAR Mah.    –TURGUTLU
ŞÜPHELİ              : İ. T.

OLAYIN ÖZETİ :12.09.2012 günü saat: 20.05 sıralarında Müdürlüğümüz 155 Polis İmdat telefonuna gelen ihbarda İlçemiz Bayram yeri civarında bulunan işyerinde bol miktarda kaçak sigara satıldığı yönündeki ihbarla ilgili olarak, bahse konu işyeri görelilerimizce dışarıdan kontrol edildiğinde tezgah üzerinde değişik markalarda kaçak sigara olduğu görülmesi üzerine işyeri sahibi İ.T.' a sigaraların satışının yasak olduğu bildirilerek C. Savcısının talimatı ile şüpheli İ.T.' ın işyerinde arama yapılmadan şahsın rızası ile teslim ettiği değişik markalardaki toplam 233 paket kaçak bandrolsüz kaçak sigara muhafaza altına alınarak şüpheli İ.T. ile birlikte işlem yapılmak üzere Müdürlüğümüze getirilmiştir.

TRAFİK BİLGİLERİ

TRF.TES.VE DNT. ŞB. MD.LÜĞÜBÖLGE TRF. DNT. ŞB. MD.LÜĞÜ

 

216    araç kontrol edilmiştir.

(-) sürücüye --.-- TL peşin

343                46.696.00 ihbarname

62                --- ceza puanı uygulanmıştır.

2   araç trafikten men edilmiştir.

6   adet trafik kazasına bakılmıştır.

2   alkollü araç kullanmak (Mad.48/5)

792 araç kontrol edilmiştir.

 - sürücüye --.-- TL peşin

170        28.357.00 TL. ihbarname

142              1585 ceza puanı uygulanmıştır.

25    adet trafikten men edilmiştir.

3    adet trafik kazasına bakılmıştır.

3 alkollü araç kullanmak (Mad.48/5)

-----------------------------reklam----------------------------

-----------------------------reklam----------------------------

2.644 Okuma
Anahtar Kelimeler : Manisada Asayiş Olayları

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız :
E-mail Adresiniz :
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

Akhisar Belediyespor, Kayserispor Maçı Ardından

Akhisar Spor

Akhisar Belediyespor, Kayserispor Maçı Ardından

Akhisar Belediyespor, Kayserispor Maçı Ardından

Keskinoğlu İmparatorluğunun Kurucusu İsmail Keskinoğlu Ölümünün 13. Yılında Kabri Başında Anıldı

Güncel

Keskinoğlu İmparatorluğunun Kurucusu İsmail Keskinoğlu Ölümünün 13. Yılında Kabri Başında Anıldı

Keskinoğlu İmparatorluğunun Kurucusu İsmail Keskinoğlu Ölümünün 13. Yılında Kabri Başında Anıldı

Özel Akhisar Hastanesi Moğollar Grubu'nu Ağırladı

Güncel

Özel Akhisar Hastanesi Moğollar Grubu'nu Ağırladı

Özel Akhisar Hastanesi Moğollar Grubu'nu Ağırladı

Akhisar Aldığı Maçı verdi 2-2

Akhisar Spor

Akhisar Aldığı Maçı verdi 2-2

Akhisar Aldığı Maçı verdi 2-2

Anadolu Gençlik Mısır İçin Yürüdü

Güncel

Anadolu Gençlik Mısır İçin Yürüdü

Anadolu Gençlik Mısır İçin Yürüdü

Taraftarlar Derneğinden, Bayburtlular Derneğine Ziyaret

Güncel

Taraftarlar Derneğinden, Bayburtlular Derneğine Ziyaret

Taraftarlar Derneğinden, Bayburtlular Derneğine Ziyaret

Feci Kaza 7 Yaralı

Asayiş

Feci Kaza 7 Yaralı

Feci Kaza 7 Yaralı

Akhisar İmam Hatip Lisesi Kutlu Doğum Haftasını Kutladı

Güncel

Akhisar İmam Hatip Lisesi Kutlu Doğum Haftasını Kutladı

Akhisar İmam Hatip Lisesi Kutlu Doğum Haftasını Kutladı

Emniyet Müdürü Demiray’a Anlamlı Ziyaret

Güncel

Emniyet Müdürü Demiray’a Anlamlı Ziyaret

Emniyet Müdürü Demiray’a Anlamlı Ziyaret

Passolig Biletlerinin Satışı Akhisar'da Başladı

Akhisar Spor

Passolig Biletlerinin Satışı Akhisar'da Başladı

Passolig Biletlerinin Satışı Akhisar'da Başladı

 

Akhisarhaberleri - MHA Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız