KEMAL AKSEZGİN SOL REKLAM 1
ZÜMRÜT MOBİLYA
GÖZÜPEKTEL
KÖZZ TAVUK IZGARA
Mestanoğlu
japon iş makinaları
ALTIN SATIR
SAFİR KUYUMCULUK
Akhisar Çeşme Kasabı
ALGİ OTO ELEKTİRİK
HASCANLAR
Zeytinkent Sürücü Kursu
SU YOLCU LASTİK
Akhisar Metronom Radyo İstek Hattı
Akhisar Nöbetçi Eczaneler
Akhisar Sezgin Ticaret
SAĞLAM SÜRÜCÜ KURSU
Akhisar Metronom Haber
Akhisar Motorcu Tonton
SOYDEMİR GRUP
OTO KAR SAĞ TARAF
ÇAĞDAŞ SÜRÜCÜ KURSU
LİSECAM
Akhisar Louka Döner

Güncel

Muhtarlar 8. Kez İhsan Gümüş Dedi

Genel Kurul öncesinde Akhisar muhtarları adına Dernek Başkanı İhsan GÜMÜŞ, Akhisar Belediye Başkanı Besim DUTLULU’ya Akhisar’a yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

29 Mart 2023 Saat: 16:00
Muhtarlar 8. Kez İhsan Gümüş Dedi
Muhtarlar 8. Kez İhsan Gümüş Dedi
DAYIOĞLU KASABI

Sezgin Ticaret Akhisar

Akhisar AKM Alışveriş Merkezi

Muhtarlar 8. Kez İhsan Gümüş Dedi

Haber Merkezi

Akhisar Muhtarlar Derneği’nin Olağan Genel Kurulu Akhisar Ziraat Odası Toplantı Salonunda gerçekleştirildi. Genel Kurul öncesinde Akhisar muhtarları adına Dernek Başkanı İhsan GÜMÜŞ, Akhisar Belediye Başkanı Besim DUTLULU’ya Akhisar’a yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

Genel Kurulun Divanında, Şeyhisa mahalle muhtarı Zafer KARA Divan Başkanı, Yatağan muhtarı Hüseyin FİKİRLİ ve Göcek muhtarı Erol KAYAN Divan Üyesi olarak görev aldı. Genel Kurulda saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından Faaliyet, Denetleme Raporları ve Tahmini Bütçeyi  Muhtarlar Dernek Başkanı İhsan Gümüş okudu. Yönetim Kurulunun ibra edilmesinin ardından yapılan, 109 mahalle muhtarının 95’ inin oy kullandığı seçimde mevcut başkan İhsan GÜMÜŞ’ e karşı aday çıkmadı ve 8. Kez Akhisar Muhtarlar Derneği’nin Başkanı oy birliği ile İhsan GÜMÜŞ oldu.

Seçimin ardında söz alan Başkan İhsan GÜMÜŞ ” Bize göre en iyi muhtar görevini en iyi yapandır. 24 saat telefonu açık olmalıdır. Kısacası muhtarlık kolay değildir. Tamamıyla hoşgörülü, sabırlı olmak gerekir. Üzerimize düşen bu görevi layığıyla yapmaya çalışıyoruz. 14 yıldır bana destek veren muhtarlarımız, bu genel kurulda da karşıma rakip aday çıkarmayarak oy birliği ile bana olan güvenlerini bir kez daha gösterdiler. Tüm muhtarlarımıza teşekkür ediyorum. Muhtarlarımıza ve tüm halkımıza ilk günkü heyecanımızla hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

Genel Kurulda yapılan seçim sonucunda

Yönetim Kurulu Asil Üyeleri; İhsan GÜMÜŞ, Sırrı BAŞLAMIŞ, Ertan KAÇAR, Adem AKINCI, Hüseyin BAYAR, Yusuf ÇALIMCI, Nesime ŞAKRAK, Ömer AKAYDIN, Halil İbrahim GENCER, Akın KARA, Süleyman ALTINAY, Halil GÖKÇEDAĞLI, Yaşar Ali DALGIÇ, Gülten DEMİR, Metin AKARSU, İlhan ŞEN

Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri; Cemali MERTER, Metin KOCAAĞ, Recep YILDIRIM, Mehmet Ali ARSLAN, Mehmet AKDENİZ, Ceyhun KILINÇ, Gazi KARA

Denetim Kurulu Asil Üyeleri; Hayati ERKOVAN, Muslihittin KILINÇ, Remzi ÖZBEK, Halil AY, Ramazan KARADANA

Denetim Kurulu Yedek Üyeleri; Tunay AYTAN, Mehmet Emin İNAL, Fuat KABAYEL olarak belirlendi.

 

  

Metronom Haber Ajansı - MHA Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız