KEMAL AKSEZGİN SOL REKLAM 1
ZÜMRÜT MOBİLYA
ÖNGÜN ELEKTRİK
ELİT EMLAM
Mestanoğlu
japon iş makinaları
ALTIN SATIR
NUR MOBİLYA
Akhisar Çeşme Kasabı
Sol ALFOME
ŞEKERCİOĞLU
Çağdaş Sürücü Kursu Sol Reklam
HAYAT SU
Akhisar Metronom Radyo İstek Hattı
Akhisar Nöbetçi Eczaneler
ÇAVUŞOĞLU İNSAAT
Akhisar Sezgin Ticaret
Köfteci ilksen
Akhisar Metronom Haber
Akhisar Motorcu Tonton
SOYDEMİR GRUP
OTO KAR SAĞ TARAF
KUMAŞ PAZARI
LİSECAM
Akhisar Prestige İnşaatŞentürk Gayrimenkul

Güncel

Şoförler Odasında Mehmet Emin Akarsu Dönemi Başladı

Seçim sürecinde çok iyi çalışmalar yapan Mehmet Emin Akarsu, 10 seçim kazanan ve 40 yıllık başkan Halil İbrahim Doğan'ı 112 oyla geçerek Akhisar Şoförler ve Otomobilciler Odası'nın yeni başkanı oldu.

16 Ocak 2022 Saat: 18:38
Şoförler Odasında Mehmet Emin Akarsu Dönemi Başladı
Şoförler Odasında Mehmet Emin Akarsu Dönemi Başladı
DAYIOĞLU KASABI

Sezgin Ticaret Akhisar

Akhisar AKM Alışveriş Merkezi

Şoförler Odasında, Mehmet Emin Akarsu Dönemi başladı

Akhisar : EMRAH DÜZTAŞ - MHA

Akhisar Şoförler ve Otomobilciler Odası'nın olağan kongresi Akhisar Belediyesi Kapalı Spor Salonunda yapıldı. Saat 11.00'de başlayan kongrede Halil İbrahim Doğan, Mehmet Emin Akarsu ve Yusuf Özdamar'ın listeleri yarıştı. Üç Listenin yarıştığı kongrede 854 üyeden 655 üyenin oy kullandığı kongrede 8 oy geçersiz sayılırken, Emin Akarsu'nun listesi 360, Halil İbrahim Doğan'ın listesi 248, Yusuf Özdamar'ın listesi 39 oy aldı. Seçim sürecinde çok iyi çalışmalar yapan Mehmet Emin Akarsu, 10 seçim kazanan ve 40 yıllık başkan Halil İbrahim Doğan'ı 112 oyla geçerek Akhisar Şoförler ve Otomobilciler Odası'nın yeni başkanı oldu.

Akhisar Belediyesi Kapalı Spor Salonunda yapılan kongre saat 11:00'de başladı. Kongrede Divan başkanlığına İzmir Şoförler ve Otomobilciler Odası başkanı Celil Anık, başkan yardımcılığına Akhisar Bakkallar Odası başkanı Zafer Kara, Katip üyeliklere  Fatma Tuner, Serkan Satan ve Nilgün Bayındır seçildi. Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasından sonra Faaliyet, Denetim, Bilanço ve Gelir Giderleri raporlarını Oda Sekreteri Zekiye Vanaz okudu.

Seçimli olağan kongrede 1965 ve 1984 yılları arasında kayıtlı üyeler ve Odaya hizmet etmiş toplam 23 üyeye plaketleri Halil İbrahim Doğan verdi. Olağan genel kurulun açılış konuşmasını Halil İbrahim Doğan yaptı. Yönetim kurulunun ibrasından sonra 3 aday birer konuşma yaptıktan sonra seçime geçildi. Saat 17:00'de sandıkların açılmasından sonra, 360 oyla seçimi kazanan Mehmet Emin Akarsu'yu yönetim kurulu ve oy kullanan üyeler tebrik etti.

Seçimi kazanan Mehmet Emin Akarsu;" kürsüden teşekkür konuşması yaptı Akarsu;" Değerli Misafirler, Odamızın çok saygı değer üyeleri, burada çok güzel bir atmosferde geçirmiş olduğumuz genel kurulumuzda şahsımı ve yönetimime oy veren vermeyen herkese çok teşekkür ederim. Değerli Başkanım Halil İbrahim Doğan’a yapmış olduğu hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyorum. Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum Allah'a emanet ediyorum dedi.

Akhisar Şoförler ve Otomobilciler Odası'nın olağan genel kurulunda 360 oyla seçimi kazanan Mehmet Emin Akarsu yönetim kurulu Ali Aslan, İbrahim Ekinci, Hakan Yılmaz, Ali Ünlü, Orhan Akbulut, Hasan Hüseyin Afşin, Denetim Kurulu Ulaş Tuna, Talha Gürlek ve Zehra Aktaş'tan oluştu.
 

Metronom Haber Ajansı - MHA Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız