KEMAL AKSEZGİN SOL REKLAM 1
ZÜMRÜT MOBİLYA
GÖZÜPEKTEL
KÖZZ TAVUK IZGARA
Mestanoğlu
japon iş makinaları
ALTIN SATIR
SAFİR KUYUMCULUK
Akhisar Çeşme Kasabı
ALGİ OTO ELEKTİRİK
HASCANLAR
Zeytinkent Sürücü Kursu
SU YOLCU LASTİK
Akhisar Metronom Radyo İstek Hattı
Akhisar Nöbetçi Eczaneler
Akhisar Sezgin Ticaret
SAĞLAM SÜRÜCÜ KURSU
Akhisar Metronom Haber
Akhisar Motorcu Tonton
SOYDEMİR GRUP
OTO KAR SAĞ TARAF
ÇAĞDAŞ SÜRÜCÜ KURSU
LİSECAM
Akhisar Louka Döner

Magazin

Adles Bay-Bayan Güzellik Merkezi Hizmete Açıldı

Adles Bay-Bayan Güzellik Merkezi Akhisar İnönü Mahallesi 153 Sokak numara 39/A’da,TSM Karagöz ekibi ve Alice Organizasyon ve Caetring eşliğinde Akhisarlıların hizmetine açıldı.

23 Şubat 2024 Saat: 10:05
Adles Bay-Bayan Güzellik Merkezi Hizmete Açıldı
Adles Bay-Bayan Güzellik Merkezi Hizmete Açıldı
DAYIOĞLU KASABI

Sezgin Ticaret Akhisar

Akhisar AKM Alışveriş Merkezi

Adles Bay-Bayan Güzellik Merkezi Hizmete Açıldı

Akhisar Haberleri.com

Adles Bay-Bayan Güzellik Merkezi Akhisar İnönü Mahallesi 153 Sokak numara 39/A’da,TSM Karagöz ekibi ve Alice Organizasyon ve Caetring eşliğinde Akhisarlıların hizmetine açıldı. Adles Bay-Bayan Güzellik Merkezinin açılış kurdelesini Akhisar Belediye başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, AK Parti Belediye Başkan Adayı Ömer İşçi, CHP İlçe Başkanı Hayriye Hacet, Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Durmuş Özçelik, Manisalılar Dernek Başkanı Yunus Emre Şahin ve işletme sahibi Selda Bali ile kestiler.

Açılışta konuşan Belediye Başkanı Besim Dutlulu;” Akhisar’ımızda çok güzel yerler açıyoruz, çok güzel bir salon, Allah içinize sindirsin. Biz burada AK Parti Belediye Başkan adayı Ömer İşçi ile bu açılışı yapmaktan çok keyif alıyoruz. Akhisar’ımıza değer katacak Akhisar’ımızda güzel işler yapacak. Özellikle kadınlarımıza, hanımlarımıza güzel hizmetler edecek. Allah içinize sindirsin. Akhisar’ımıza kendileri için hayırlısı oldun diyerek kurdeleyi kestiler.  

Cihaz seçiminde son teknolojiyi tercih etmiş, güler yüzlü ve kalite anlayışıyla müşteri memnuniyetini benimsediğini belirten Adles Bay-Bayan Güzellik Merkezi işletme sahibi Selda Bali;” Günümüzde güzellik ve bakım sektörü hızla gelişmekte ve büyüyen bir talep ile karşı karşıya kalmaktadır. Bu talebe güvenilir cevap verme konusunda sektörümüzün yaşadığı sıkıntıları aşmak ve mutlu müşteriler yaratmak en büyük arzumuzdur. Estetisyen ve bir birinden yetenekli uzman personellerimiz kaliteli ürünlerimiz, samimi ortamımız hızlı ve güler yüzlü hizmetimizle kendinize ayırdığınız değerli zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çalışıyoruz.  Açılışımıza katılım sağlayan dost, misafir ve davetlilerimize çok teşekkür ediyorum. Akhisar ve çevresi tüm vatandaşlarımız Adles Bay-Bayan Güzellik Merkezi ne davet ediyoruz" dedi.
 

Metronom Haber Ajansı - MHA Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız