KEMAL AKSEZGİN SOL REKLAM 1
ZÜMRÜT MOBİLYA
GÖZÜPEKTEL
KÖZZ TAVUK IZGARA
Mestanoğlu
japon iş makinaları
ALTIN SATIR
SAFİR KUYUMCULUK
Akhisar Çeşme Kasabı
ALGİ OTO ELEKTİRİK
HASCANLAR
Zeytinkent Sürücü Kursu
SU YOLCU LASTİK
Akhisar Metronom Radyo İstek Hattı
Akhisar Nöbetçi Eczaneler
Akhisar Sezgin Ticaret
SAĞLAM SÜRÜCÜ KURSU
Akhisar Metronom Haber
Akhisar Motorcu Tonton
SOYDEMİR GRUP
OTO KAR SAĞ TARAF
ÇAĞDAŞ SÜRÜCÜ KURSU
LİSECAM
Akhisar Louka Döner

Siyaset

Atatürk Mahallesi Ömer İşçi'nin Mitingine Akın Etti

Cumhur İttifakı Akhisar Belediye Başkan Adayı Ömer İşçi, Atatürk Mahallesi’nde yapılan mitingde hemşehrileriyle bir araya geldi.

24 Mart 2024 Saat: 11:35
Atatürk Mahallesi Ömer İşçinin Mitingine Akın Etti
Atatürk Mahallesi Ömer İşçi'nin Mitingine Akın Etti
DAYIOĞLU KASABI

Sezgin Ticaret Akhisar

Akhisar AKM Alışveriş Merkezi

Atatürk Mahallesi Ömer İşçi'nin Mitingine Akın Etti

Akhisar Haberleri.com

Cumhur İttifakı Akhisar Belediye Başkan Adayı Ömer İşçi, Atatürk Mahallesi’nde yapılan mitingde hemşehrileriyle bir araya geldi. 

Miting alanına kendisini destekleyen Akhisarlılar ile birlikte yürüyüş korteji ile giden Ömer İşçi'ye, AK Parti Manisa İl Başkanı Salih Hızlı, MHP Akhisar İlçe Başkanı Ahmet Namal, AK Parti Akhisar İlçe Başkanı İsmail Ahmet Sözcüer ve Cumhur İttifakı tarafından seçilen belediye meclis üyeleri eşlik etti. 

Açılış konuşmasını yapan MHP Akhisar İlçe Başkanı Ahmet Namal, birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaparak, kendilerini destekleyen Cumhur İttifakı seçmenleriyle seçimleri kazanacaklarından şüphe duymadığını belirtti. 

AKHİSAR'A MÜDÜR DEĞİL, LİDER GEREKLİ

Mitingde söz alan AK Parti Akhisar İlçe Başkanı İsmail Ahmet Sözcüer, Ömer İşçi'nin belediye başkanı seçilmesiyle Akhisar'ın il niteliğinde bir şehir olmasını sağlayacak dev projelerin hayata geçirileceğini dile getirdi. Büyük projelerin yollar ve kaldırımlar yapmaktan ibaret olmadığını söyleyen Sözcüer, "yolları ve kaldırımları müdürler de yapar fakat büyük projeleri liderler yapar. Biz Akhisar'a lider istiyoruz. O lider de bizde." sözleriyle Ömer İşçi için seçimlerde Akhisarlılardan destek istedi. 

Açılış konuşmalarının ardından sahneye çıkan AK Parti Manisa İl Başkanı Salih Hızlı ve Ömer İşçi, yapılması hedeflenen projeleri vatandaşlara detaylı olarak anlattı. İşçi, AK Parti Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Bahadır Yenişehirlioğlu'nun destekleriyle söz konusu projeleri daha hızlı bir şekilde hayata geçireceklerini belirtti. İşçi, hedeflenen projeleri vakit kaybetmeden gerçekleştirebilmeleri için seçimlerde vatandaşların desteğini beklediklerini belirtti.

 

 

Metronom Haber Ajansı - MHA Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız