KEMAL AKSEZGİN SOL REKLAM 1
ZÜMRÜT MOBİLYA
GÖZÜPEKTEL
KÖZZ TAVUK IZGARA
Mestanoğlu
japon iş makinaları
ALTIN SATIR
SAFİR KUYUMCULUK
Akhisar Çeşme Kasabı
ALGİ OTO ELEKTİRİK
HASCANLAR
Zeytinkent Sürücü Kursu
SU YOLCU LASTİK
Akhisar Metronom Radyo İstek Hattı
Akhisar Nöbetçi Eczaneler
Akhisar Sezgin Ticaret
SAĞLAM SÜRÜCÜ KURSU
Akhisar Metronom Haber
Akhisar Motorcu Tonton
SOYDEMİR GRUP
OTO KAR SAĞ TARAF
ÇAĞDAŞ SÜRÜCÜ KURSU
LİSECAM
Akhisar Louka Döner

Siyaset

Başkan Dutlulu 'Sanayi Artık Daha Güvende' Diyor

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Akhisar’daki çocuk oyun parklarının ardından Nuri Giyik Sanayi Sitesi’nde de kameralı güvenlik sistemi uygulamasını başlattıklarını açıkladı.

26 Mart 2024 Saat: 14:05
Başkan Dutlulu Sanayi Artık Daha Güvende Diyor
Başkan Dutlulu 'Sanayi Artık Daha Güvende' Diyor
DAYIOĞLU KASABI

Sezgin Ticaret Akhisar

Akhisar AKM Alışveriş Merkezi

Başkan Dutlulu 'Sanayi Artık Daha Güvende' Diyor

Akhisar Haberleri.com

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Akhisar’daki çocuk oyun parklarının ardından Nuri Giyik Sanayi Sitesi’nde de kameralı güvenlik sistemi uygulamasını başlattıklarını açıkladı. Dutlulu, bu sistem sayesinde esnafa güvenli bir ortamda çalışma imkanı sunulduğunu belirterek, yaşanan olumsuzlukların önüne geçileceğini ifade etti.

Akhisar’daki sanayi esnafının talebi üzerine harekete geçen Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Akhisar Nuri Giyik Sanayi Sitesi’nde yaşanan olumsuzlukların önüne geçmek adına kamera güvenlik sistemi uygulaması başlattıklarını söyledi.

Başkan Besim Dutlulu’nun çok çalıştığını ve her zaman yanlarında olduğunu belirten Akhisar Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı İsmail Ersöz, “Sanayimizin en büyük sorunlarından biri güvenlik sorunuydu. Sağolsun Besim Başkanım hemen bu duruma el attı ve güvenlik sorunumuzu çözdü. Tüm esnaflarımız adına kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

“Güvenlik herkesin önceliğidir” diyerek sözlerine başlayan Başkan Dutlulu, “Akhisar, tarihi, doğası ve lezzet zenginlikleriyle Türkiye’de öne çıkan bir ilçedir. Böyle gelişen bir ilçede güvenlik de ön planda olmalı. Akhisar’daki çocuk oyun parklarının ardından sanayi sitemizde de kameralı güvenlik sistemi uygulamamızı başlattık. Bu sistem sayesinde sanayi sitesinde yaşanan olumsuzlukların önüne geçebileceğiz. Halkımızın huzuru ve güveni için çalışmaya devam edeceğiz. Güvenlik kameraları,  sanayi sitesinin tüm noktalarını görecek şekilde kuruluyor.  İlk etapta 45 tane kurulacak. Esnafımızın ve sanayiye gelen vatandaşlarımızın güvenli bir ortamda olmalarına katkı sağlayacağız” dedi

Sanayi sitesinde yaşanabilecek olumsuzlukları karşı kurulan kamera sistemi için esnaflar Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu’ya teşekkür etti.

 

 

Metronom Haber Ajansı - MHA Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız