KEMAL AKSEZGİN SOL REKLAM 1
ZÜMRÜT MOBİLYA
GÖZÜPEKTEL
KÖZZ TAVUK IZGARA
Mestanoğlu
japon iş makinaları
ALTIN SATIR
SAFİR KUYUMCULUK
Akhisar Çeşme Kasabı
ALGİ OTO ELEKTİRİK
HASCANLAR
Zeytinkent Sürücü Kursu
SU YOLCU LASTİK
Akhisar Metronom Radyo İstek Hattı
Akhisar Nöbetçi Eczaneler
Akhisar Sezgin Ticaret
SAĞLAM SÜRÜCÜ KURSU
Akhisar Metronom Haber
Akhisar Motorcu Tonton
SOYDEMİR GRUP
OTO KAR SAĞ TARAF
ÇAĞDAŞ SÜRÜCÜ KURSU
LİSECAM
Akhisar Louka Döner

Magazin

Elit Kuaför 20. Yılını kutladı

20 yıllık bir serüveni geride bırakan Elit Kuaför işletmecileri Engin ve Canan Ecebay, 20.yıl balosunda Gonca Kır Düğün Salonunda misafirleri ve personeli ile bir araya geldi.

26 Ağustos 2021 Saat: 22:28
Elit Kuaför 20. Yılını kutladı
Elit Kuaför 20. Yılını kutladı
DAYIOĞLU KASABI

Sezgin Ticaret Akhisar

Akhisar AKM Alışveriş Merkezi

Elit Kuaför 20. Yılını kutladı

Metronom Haber Ajansı - MHA

20 yıllık bir serüveni geride bırakan Elit Kuaför işletmecileri Engin ve Canan Ecebay, 20.yıl balosunda Gonca Kır Düğün Salonunda misafirleri ve personeli ile bir araya geldi.

Gonca Kır Düğün Salonunda düzenlenen programda Müfit Yurtsever birbirinden güzel şarkıları seslendirdi.

Gecede bir konuşma gerçekleştiren Canan Ecebay; “Sevgili dostlarımız bizi bu gece yalnız bırakmadığınız için çok teşekkür ederiz. 20 yıl önce 45 metrekarelik 5 koltuklu küçük ama sıcacık bir salonla Elit olduk. Her geçen gün biraz daha büyüyerek ve kendimizi elimizden geldiğince geliştirerek bu günlere geldik. Bu günlere gelmemizde emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ediyoruz. 20. Yılımızı kutlayalım dediğimiz o günde bu yana inanılmaz heyecanlıyız. Sizlerle bu planımızı anlattığımızda aynı heyecanı görmek inanılmaz güzel. Ülkece ve dünyaca çok zor günler geçirdik çok üzüldük, çok sıkıldık ama her seferinde daha sarıldık birbirimize, Allah’ın izni ila o günler geride kalacak. Bu gece burada o kadar çok teşekkür etmek istiyorum. Öncelikle küçüğünden büyüğüne tüm Elit Kuaför ekibine teşekkür ediyorum. Siz değerli misafirlerimiz, hepinize sonsuz teşekkürler. Birlikte ağladık, birlikte güldük, yedik içtik. Bazen siz bizi bazen biz sizi anlayışla karşılayıp idare ettik. Zaten aile olmakta bunu gerektirir. Allah sağlıkla, mutlulukla, birlikte gün geçtikte daha da büyüyerek daha nice yıllar nasip etsin.” Dedi.

Gecenin ilerleyen saatlerinde plaket töreninde Elit Kuaför sahipleri Engin – Canan Ecebay birlikte 20 yıllık süreçte katkı sağlayan dostlarına ve personeline plaketlerini takdim ettiler.

Gece sonunda 20. Yıl pastasını Elit Kuaför ekibi hep birlikte kesti. 

Metronom Haber Ajansı - MHA Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız