KEMAL AKSEZGİN SOL REKLAM 1
ZÜMRÜT MOBİLYA
GÖZÜPEKTEL
KÖZZ TAVUK IZGARA
Mestanoğlu
japon iş makinaları
ALTIN SATIR
SAFİR KUYUMCULUK
Akhisar Çeşme Kasabı
ALGİ OTO ELEKTİRİK
HASCANLAR
Zeytinkent Sürücü Kursu
SU YOLCU LASTİK
Akhisar Metronom Radyo İstek Hattı
Akhisar Nöbetçi Eczaneler
Akhisar Sezgin Ticaret
SAĞLAM SÜRÜCÜ KURSU
Akhisar Metronom Haber
Akhisar Motorcu Tonton
SOYDEMİR GRUP
OTO KAR SAĞ TARAF
ÇAĞDAŞ SÜRÜCÜ KURSU
LİSECAM
Akhisar Louka Döner

Magazin

Erzurumlular 100.Yılı Kurtuluş Haftasını Doyasıya Yaşadı

Erzurumlular 100.Yılı Kurtuluş Haftasını Doyasıya Yaşadı

5 Eylül 2022 Saat: 11:38
Erzurumlular 100.Yılı Kurtuluş Haftasını Doyasıya Yaşadı
Erzurumlular 100.Yılı Kurtuluş Haftasını Doyasıya Yaşadı
DAYIOĞLU KASABI

Sezgin Ticaret Akhisar

Akhisar AKM Alışveriş Merkezi

Erzurumlular 100.Yılı Kurtuluş Haftasını Doyasıya Yaşadı

Haber Merkezi

Kurtuluş Haftası 100.yıl etkinlikleri kapsamında Akhisar Belediyesi ve Erzurumlular Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği tarafından ortaklaşa düzenlenen Erzurumlular Gecesi programı Gölet etkinlik alanında gerçekleştirildi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programda ilk olarak bar ekibi sahne alarak Akhisar’da yaşayan alanı dolduran Erzurumlulara muhteşem bir gösteri sundu. Ardından sahne alan Erzurumlu THM Sanatçısı Semra Algül seslendirdiği Erzurum Yöresi'ne ait türkülerle davetlilere unutamayacakları bir konser sundu. Sunum, interaktif şov ve skeçleri ile Oktay Parlar ve Yakup Çağlayan alandaki herkesi güldürdü. Son olarak sahne alan Doğunun Sesi Erzurum Fasıl ekibinden Yaşar Aytan seslendirdiği türkü ve halayları ile geceye renk kattı.

Akhisar çok güzel bir yer, özellikle dışarıdan gelenler için çok şaşırıyor. Türkiye’nin dört bir yanından hatta sadece Türkiye’nin değil balkanlardan gelen bir çok değişik güzel insan Akhisar’da huzur içerisinde, mutlu bir şekilde ve birlik ve beraberlik içinde yaşıyor. Biz de bu birlik ve beraberliğin en somut göstergesi işte böyle gecelerde yaşıyoruz. Bu hafta Akhisar’ın kurtuluş haftası hem de 100.yıl, dün konserimiz vardı, yarın Balkan Göçmenleri gecemiz var. Daha sonra çok güzel bir çalışma sonrası ortaya çıkan sempozyumumuz var. Bu akşam da siz değerli Erzurumlularla ve değerli sanatçılarımız ile beraber olmak bizler için çok güzel. Akhisar’da yaşamaktan çok mutluyum, bu şehrin belediye başkanı olmak gerçekten gurur verici bir olay, Akhisar çok kadim bir şehir, Akhisar tarihte her zaman önemli bir şehir olmuştur” dedi.

Erzurumlular Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Abdurrahim Doğan günün anısına Belediye Başkanı Besim Dutlulu’ya çiçek takdim ederek geceye verdiği büyük destekten dolayı teşekkürlerini iletti. 

Metronom Haber Ajansı - MHA Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız