KEMAL AKSEZGİN SOL REKLAM 1
ZÜMRÜT MOBİLYA
GÖZÜPEKTEL
KÖZZ TAVUK IZGARA
Mestanoğlu
japon iş makinaları
ALTIN SATIR
SAFİR KUYUMCULUK
Akhisar Çeşme Kasabı
ALGİ OTO ELEKTİRİK
HASCANLAR
Zeytinkent Sürücü Kursu
SU YOLCU LASTİK
Akhisar Metronom Radyo İstek Hattı
Akhisar Nöbetçi Eczaneler
Akhisar Sezgin Ticaret
SAĞLAM SÜRÜCÜ KURSU
Akhisar Metronom Haber
Akhisar Motorcu Tonton
SOYDEMİR GRUP
OTO KAR SAĞ TARAF
ÇAĞDAŞ SÜRÜCÜ KURSU
LİSECAM
Akhisar Louka Döner

Kültür/Sanat

Gençlik Merkezi Yeni Döneme Hazır

Gençlik Merkezi Yeni Döneme Hazır

21 Ağustos 2014 Saat: 16:04
Gençlik Merkezi Yeni Döneme Hazır
Gençlik Merkezi Yeni Döneme Hazır
DAYIOĞLU KASABI

MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün Atatürk Gençlik Merkezini ziyaret ederek, merkez eğitmenleri ve sorumlularıyla kahvaltıda bir araya geldi. Gençlik Merkezlerini il genelinde yaygınlaştırmak adına çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Başkan Ergün, Sarıgöl ilçesine yapılacak olan gençlik merkezinin projesinin planlamasının tamamlandığını müjdeledi.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengin Ergün, Atatürk Gençlik Merkezi tarafından düzenlenen kahvaltıya konuk oldu. Kahvaltıya Başkan Ergün’ün yanı sıra, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş, MASKİ Genel Müdürü Yakup Koç, Başkan Danışmanları Azmi Açıkdil ve Yasemin Buket Aktan, Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Nursel Ustamehmetoğlu, Fen İşleri Daire Başkanı Yılmaz Gençoğlu, Sosyal Hizmetler Şube Müdürü Nuray Çevirmeci, Kent Konseyi Şube Müdürü Sevil Sekercioğlu, Halk Eğitim Şube Müdürü Ergun Aksoy, Gençlik ve Spor Şube Müdürü Haşim Elmalı ve Atatürk Gençlik Merkezi Müdürü Duygu Özkal Karataş ile birlikte merkez eğitmenleri katıldı. Sohbet ortamında geçen kahvaltıda Başkan Ergün merkezin çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Merkeze Manisalılar yoğun ilgi gösteriyor

2013 yılında Manisalıların hizmetine sunulan merkeze Manisalıların büyük ilgi gösterdiğini ifade eden merkez müdürü Duygu Özkal Karataş,”Geçtiğimiz eğitim dönemimizde yaklaşık bin 600 kursiyere eğitim verdik. Sanat kurslarının yanı sıra sertifikalı kurslarla birlikte dershane eğitimi de veren merkezimize yediden yetmişe her kesim büyük ilgi gösteriyor” dedi.

Madde bağımlılığına karşı eğitim

Merkezde hayata geçirmeyi düşündükleri yeni projeler hakkında bilgi veren Halk Eğitim Şube Müdürü Ergun Aksoy da,”Uyuşturucu ve madde bağımlılığının önüne geçilebilmesi adına Emniyet Müdürlüğü ile ortaklaşa hareket ederek gençlerimizle bu yönde eğitim vermek istiyoruz” dedi.

Sarıgöl’ün Projesi Hazır

Gençlik Merkezlerini il genelinde yaygınlaştırarak, Manisalıların kültür ve sanat anlamında keyifle vakit geçirecekleri ve eğitim alabilecekleri yeni alanlar oluşturmayı planladıklarını ifade eden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de,” İl genelinde 17 ilçemizde yeni gençlik merkezlerini açabilmek amacıyla çalışmalarımızı hızla sürdürüyoruz. Bu kapsamda Ahmetli ilçemizde gençlik merkezi projesinin planlamasını tamamladık. İnşallah yakın zaman içerisinde bu ilçemize gençlik merkezini kazandırarak, ilçe halkının kullanımına açacağız” diye konuştu. Konuşmaların ardından Başkan Ergün merkezi gezerek, eğitmenler ve görevli personel ile sohbet etti.

 

Metronom Haber Ajansı - MHA Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız