Akhisar’da Arefe Pazarı Çarşamba Pazarı'nda Kurulacak

13 Haziran 2024 Saat: 17:27
Akhisar’da Arefe Pazarı Çarşamba Pazarı'nda Kurulacak
Akhisar Pazarcılar Odası Başkanı Mustafa Güral, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde önemli bir duyuru yaptı

Sezgin Ticaret Akhisar

Akhisar AKM Alışveriş Merkezi

Akhisar’da Arefe Pazarı Çarşamba Pazarı'nda Kurulacak

Akhisar Haberleri.com

Akhisar Pazarcılar Odası Başkanı Mustafa Güral, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde önemli bir duyuru yaptı. Başkan Güral, Arefe günü için hazırlıkların tamamlandığını ve Arefe Pazarının her zaman olduğu gibi Çarşamba Pazarı'nda kurulacağını belirtti.

Güral, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Arefe Pazarımız Çarşamba Pazarımızda kurulacaktır. Günlük taze sebze ve meyveleri Arefe günü Çarşamba Pazar yerimizden temin edebilirler. Pazaryerimize gelemeyecek olan vatandaşlarımız, taze ve günlük sebze meyvenin tek adresi olan manav dükkanlarında ihtiyaçlarını karşılayabilirler."

Başkan Güral, tüm Akhisarlı hemşerilerinin, esnaf sanatkarlarının ve pazarcı esnaflarının Kurban Bayramını tebrik etti ve şu dileklerde bulundu:

"Tüm Akhisarlı hemşerilerimizin, esnaf sanatkarlarımızın ve pazarcı esnaflarımızın Kurban Bayramını tebrik eder, sağlıklı, mutlu, huzurlu bir bayram geçirmelerini dilerim."

Başkan Mustafa Güral'ın bu açıklaması, bayram alışverişi için vatandaşların taze ve günlük ürünlere rahatça ulaşabilmeleri amacıyla yapılan düzenlemeleri içeriyor. Çarşamba Pazarı, Arefe günü taze sebze ve meyve almak isteyenler için önemli bir nokta olacak. Pazaryerine gelemeyenler ise manav dükkanlarından ihtiyaçlarını temin edebilecek.

Akhisar Pazarcılar Odası, bayram öncesi alışverişlerde vatandaşların en taze ve kaliteli ürünlere ulaşabilmesi için gerekli önlemleri aldıklarını belirterek, tüm vatandaşlara huzurlu bir bayram diledi.

 YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız