KEMAL AKSEZGİN SOL REKLAM 1
ZÜMRÜT MOBİLYA
GÖZÜPEKTEL
KÖZZ TAVUK IZGARA
Mestanoğlu
japon iş makinaları
ALTIN SATIR
SAFİR KUYUMCULUK
Akhisar Çeşme Kasabı
ALGİ OTO ELEKTİRİK
HASCANLAR
Zeytinkent Sürücü Kursu
SU YOLCU LASTİK
Akhisar Metronom Radyo İstek Hattı
Akhisar Nöbetçi Eczaneler
Akhisar Sezgin Ticaret
SAĞLAM SÜRÜCÜ KURSU
Akhisar Metronom Haber
Akhisar Motorcu Tonton
SOYDEMİR GRUP
OTO KAR SAĞ TARAF
ÇAĞDAŞ SÜRÜCÜ KURSU
LİSECAM
Akhisar Louka Döner

Siyaset

Ömer İşçi’den Akhisar'da Tarih Yazan Miting

Cumhur İttifakı 31 Mart yerel seçim çalışmalarını Akhisar Cumhuriyet Mahallesi'nde gerçekleştirilen unutulmayacak muhteşem bir mitingle sonlandırdı.

30 Mart 2024 Saat: 12:53
Ömer İşçi’den Akhisarda Tarih Yazan Miting
Ömer İşçi’den Akhisar'da Tarih Yazan Miting
DAYIOĞLU KASABI

Sezgin Ticaret Akhisar

Akhisar AKM Alışveriş Merkezi

Ömer İşçi’den Akhisar'da Tarih Yazan Miting

Akhisar Haberleri.com

Cumhur İttifakı 31 Mart yerel seçim çalışmalarını Akhisar Cumhuriyet Mahallesi'nde gerçekleştirilen unutulmayacak muhteşem bir mitingle sonlandırdı.

Cumhur İttifakının son mitingi öncesi Akhisar AK Parti İlçe Teşkilat Binasının önünde toplanan binlerce kişi, ellerinde bayraklarla birlikte davul zurnalar eşliğinde miting alanına yürüdü. Dev kortej yürüyüşüne ve mitinge AK Parti Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Bahadır Yenişehirlioğlu,  AK Parti İl Başkanı Salih Hızlı, MHP Akhisar İlçe Başkanı Ahmet Namal, AK Parti Akhisar İlçe Başkanı İsmail Ahmet Sözcüer, partililer, seçilen belediye meclis üyeleri ve binlerce Akhisarlı katıldı.

Miting alanında Ömer İşçi'yi yaklaşık 10.000'i aşkın vatandaş karşıladı. 7'den 70'e Ömer İşçi'yi desteklemeye gelen Akhisarlılar adeta rekor kırdı. Meydana sığmayan kalabalık Akhisar'ın ara sokaklarına kadar ilerledi.

HALK OYUNLARI GÖSTERİSİ BÜYÜLEDİ

Cumhur İttifakının seçim çalışmaları kapsamında düzenledikleri son miting halk oyunları ekibinin muhteşem gösterisiyle başladı. Vatandaşlar Ege Bölgesine ait Zeybek gösterisini izlerken keyifli ve duygulu anlar yaşadı.

CUMHUR İTTİFAKI İLÇE BAŞKANLARI TÜM AKHİSARLILARA TEŞEKKÜRLERİNİ İLETTİ

Seçim çalışmaları boyunca Akhisar Belediye  Başkan Adayı Ömer İşçi ile birlikte süreci yürüten MHP Akhisar İlçe Başkanı Ahmet Namal, AK Parti Akhisar İlçe Başkanı İsmail Ahmet Sözcüer halk oyunları gösterisinin ardından açılış konuşması yaptı. Konuşmalarında Cumhur İttifakının birliğinden doğan gücün altını çizen Namal ve Sözcüer, bu güç ile Akhisar'a dev hizmetlerin getirileceğini ve ilçenin daha yaşanabilir bir şehir haline geleceğini belirtti. Namal ve Sözcüer seçim kampanyası boyunca kendilerini yalnız bırakmayan partililere, seçilen belediye meclis üyelerine, AK Parti ve MHP Kadın ve Gençlik Kollarına, mitinglerde alanları dolduran Akhisarlılara teşekkürlerini iletti.

İŞÇİ: AKHİSAR'I BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ

Akhisar Belediye Başkan Adayı Ömer İşçi mitingde yaptığı konuşmada Akhisar'ı 1 Nisan'dan sonra hangi partiden ve siyasi görüşten olursa olsun, siyasi parti gözetmeksizin, birlik ve beraberlik içinde, tüm Akhisarlılarla birlikte yöneteceklerini dile getirdi. İşçi, mitingde bulunan binlerce insanın seçim sonuçlarını gösterdiğini ifade etti. "Mitingimize katılan bu coşkulu kalabalık 1 Nisan'dan itibaren Akhisar'da yola birlikte devam edeceğimizin mesajını veriyor" diyerek görüşlerini aktaran başkan adayı, Akhisar halkının desteğinden memnuniyet duyduğunu belirtti.

AKHİSAR'A ANKARA'DAN BÜYÜK DESTEK

Miting konuşmasında Akhisar için Ankara'dan büyük destek aldıklarını söyleyen İşçi, hizmet için hazır olduklarını şu cümleleriyle aktardı: " Bizler de, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli, AK Partili Bakanlarımız, AK Parti ve MHP'li Manisa Milletvekillerimiz, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün, AK Parti Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekilimiz Sayın Bahadır Yenişehirlioğlu'nun destekleriyle yapacağımız projelerimiz ile Akhisar'ı daha güçlü bir noktaya taşımaya hazırız."

GENÇLERİMİZE YÖNELİK KÜLTÜREL FAALİYETLER FAZLASIYLA GERİ GELECEK

Mitingde yaptığı konuşmada, gençlerin kültürel faaliyetler konusunda talepleri olduğunu dile getiren başkan adayı Ömer İşçi, gençlere müjde verdi. Yönetimde oldukları dönemde, Akhisar'da Sıla, Sertap Erener, Mazhar Fuat Özkan gibi değerli isimleri ağırladıklarını belirten başkan adayı, yeni dönemde gençlerle festivallerde, konserlerde, şenliklerde tekrar buluşacaklarının müjdesini verdi.

AK Parti Manisa İl Başkanı Salih Hızlı ile AK Parti Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Bahadır Yenişehirlioğlu, miting sonunda yaptıkları konuşmada, 1 Nisan'dan sonra Akhisar'da dev projelerin hayata geçirileceğini duyurdu.
 

Metronom Haber Ajansı - MHA Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız