KEMAL AKSEZGİN SOL REKLAM 1
ZÜMRÜT MOBİLYA
GÖZÜPEKTEL
KÖZZ TAVUK IZGARA
Mestanoğlu
japon iş makinaları
ALTIN SATIR
SAFİR KUYUMCULUK
Akhisar Çeşme Kasabı
ALGİ OTO ELEKTİRİK
HASCANLAR
Zeytinkent Sürücü Kursu
SU YOLCU LASTİK
Akhisar Metronom Radyo İstek Hattı
Akhisar Nöbetçi Eczaneler
Akhisar Sezgin Ticaret
SAĞLAM SÜRÜCÜ KURSU
Akhisar Metronom Haber
Akhisar Motorcu Tonton
SOYDEMİR GRUP
OTO KAR SAĞ TARAF
ÇAĞDAŞ SÜRÜCÜ KURSU
LİSECAM
Akhisar Louka Döner

Kültür/Sanat

Trap Atışları Sona Erdi

559. Çağlak Festivali kapsamında yarım asırdır süre gelen Akhisar Trap Atışları bu yıl da bir çok farklı bölgeden katılan yaklaşık 300 sporcunun katılımı ile gerçekleşti.

7 Mayıs 2018 Saat: 10:16
Trap Atışları Sona Erdi
Trap Atışları Sona Erdi
DAYIOĞLU KASABI

Sezgin Ticaret Akhisar

Akhisar Köroğlu AVM

Trap Atışları Sona Erdi

Metronom Haber Ajansı – MHA

559. Çağlak Festivali kapsamında yarım asırdır süre gelen Akhisar Trap Atışları bu yıl da bir çok farklı bölgeden katılan yaklaşık 300 sporcunun katılımı ile gerçekleşti.

Akhisar Belediyesi ile Akhisar Avcılık ve Atıcılık spor Kulübünün ortaklaşa düzenlediği trap atışları Çağlak Kent Ormanı, Akhisar Belediyesi Trap Atış Poligonunda 4 kategoride yapılırken yarışmalar iki gün sürdü.

Süperler kategorisinde birinci Ali İşler, ikinci Fevzi Kızıl, üçüncü Murat Madentepe, dördüncü Sercan Akkaya, beşinci Hasan Demir ve altıncı Erdal Yakın olurken Profesyoneller kategorisinde birinci Abidin Aydoğdu, İkinci Yusuf Kartal, üçüncü Mustafa Şahin, dördüncü Veysel Fırtına, beşinci Ali Arık ve altıncı İrfan Şentürk oldu. Amatörler kategorisinde birinci Yaşar Çetin, ikinci Yavuz Karaduman, üçüncü İsmail Demirel, dördüncü Sait Çakmak, beşinci Özgür Nehir ve altıncı Atınç Günbay olurken yıldızlar kategorisinde birinci Furkan Çakmak, ikinci Alihan Kuru, üçüncü Şevket Eren Önceller, dördüncü Yiğit Kozlu, beşinci Alperen Buran ve altıncı Selçuk Uyar oldu.

Yarışmalarda dereceye girenlere, kupa, madalya, fişek, tabanca ve tablet hediye edildi. Dereceye girenlere ödüllerini Akhisar Avcılık ve Atıcılık Spor Kulübü Başkanı Muammer Böcük ve yönetim kurulu üyeleri, Akhisar Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü İbrahim Topaloğlu takdim etti. Akhisar Belediye Başkan Yardımcısı Ömer İşçi de turnuvayı ziyaret ederek katılımcılara başarılar diledi.
 

Metronom Haber Ajansı - MHA Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız