KEMAL AKSEZGİN SOL REKLAM 1
ZÜMRÜT MOBİLYA
GÖZÜPEKTEL
KÖZZ TAVUK IZGARA
Mestanoğlu
japon iş makinaları
ALTIN SATIR
SAFİR KUYUMCULUK
Akhisar Çeşme Kasabı
ALGİ OTO ELEKTİRİK
HASCANLAR
Zeytinkent Sürücü Kursu
SU YOLCU LASTİK
Akhisar Metronom Radyo İstek Hattı
Akhisar Nöbetçi Eczaneler
Akhisar Sezgin Ticaret
SAĞLAM SÜRÜCÜ KURSU
Akhisar Metronom Haber
Akhisar Motorcu Tonton
SOYDEMİR GRUP
OTO KAR SAĞ TARAF
ÇAĞDAŞ SÜRÜCÜ KURSU
LİSECAM
Akhisar Louka Döner

Güncel

ATSO, TOBB 80. Genel kuruluna katıldı

TOBB 80. Genel Kurulu 15-16 Mayıs tarihlerinde geniş bir katılım ile Ankara’da gerçekleştirildi. Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası yöneticileri de genel kurulu katılım sağladılar.

18 Mayıs 2024 Saat: 09:17
ATSO, TOBB 80. Genel kuruluna katıldı
ATSO, TOBB 80. Genel kuruluna katıldı
DAYIOĞLU KASABI

Sezgin Ticaret Akhisar

Akhisar AKM Alışveriş Merkezi

ATSO, TOBB 80. Genel kuruluna katıldı
Haber Merkezi

TOBB 80. Genel Kurulu 15-16 Mayıs tarihlerinde geniş bir katılım ile Ankara’da gerçekleştirildi.

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası yöneticileri de genel kurulu katılım sağladılar. ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Sami Karaoğlan katıldığı İklim Değişikliği ve Çevre Kurulu toplantısının ardından ATSO Heyeti genel kuruldan önce bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

İlk olarak Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret ettiler. Daha sonra TBMM’ne geçerek CHP Genel Başkanı Manisa Milletvekili Özgür Özel, CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu ve MHP Grup Başkanvekili Manisa Milletvekili Erkan Akçay’a ziyaret gerçekleştirdiler.

TOBB 80. Genel Kurulu kapsamında Genel Kurulun ilk gününde TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB Genel Kurul Divanı, TOBB Yönetim Kurulu Üyeleri, Konseyler, oda, borsa başkanları ve delegeler ile birlikte Anıtkabir’i ziyaret ettiler.

Öğleden sonra Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle gerçekleştirilen Hizmet Şeref Belgesi Ödül Töreni’ne katılım sağladılar. Programa Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, Ticaret Bakanı Ömer Bolat, Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı ve AK Parti Genel Başkanvekili Efkan Ala’da katıldı.

Yine aynı günün akşamı TOBB 80. Yıl Resepsiyonunda Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Ticaret Bakanı Ömer Bolat, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, CHP Genel Başkanı Özgür Özel, İyi Parti Genel Başkanı Müsavat Dervişoğlu, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, STK Başkanları, üst düzey yargı mensupları, milletvekilleri ve bürokratlar ile birlikte katılım sağladılar.    

16 Mayıs günü TOBB ETÜ’de gerçekleştirilen Genel Kurul Başkanlığını Gürsel Baran’ın yaptığı TOBB’nin 80. Mali Genel Kurul Toplantısına.​, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB Yönetim Kurulu Üyeleri, TOBB Konsey Başkanları ile TOBB Delegeleri ile birlikte katılım sağlayarak Ankara seyahatini sonlandırdılar.

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sami Karaoğlan yaptığı açıklamada; TOBB 80. Genel Kuruluna Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri ve Delegeleri ile birlikte katılım sağladıklarını söyledi. TOBB 80. Genel Kurulunun iş dünyamıza ve ülkemize hayırlı uğurlu olmasını diledi. Ankara seyahatinde hem genel kuruldaki görevlerini yerine getirdiklerini, hem de üyelerimizin ve ilçemizin sıkıntılarını ilgili mercilere ileterek, çözülmesi için destekler istediklerini belirtti. Seyahatimiz kapsamında bizleri makamlarında kabul ederek sohbet etme imkanı bulduğumuz ve  sorunlarımızı aktararak çözüm yolları için istişarelerde bulunduğumuz TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na, CHP Genel Başkanı Manisa Milletvekilimiz Özgür Özel’e, MHP Grup Başkanvekili Manisa Milletvekilimiz Erkan Akçay’a ve hemşerimiz CHP Manisa Milletvekilimiz Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu’na gösterdikleri yakın ilgi, alaka ve misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

 

Metronom Haber Ajansı - MHA Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız